Zapytanie ofertowe – Zadanie publiczne NIW: Codzienny tor przeszkód osoby z niepełnosprawnościami

Fundacja LiderON z siedzibą w Rzeszowie w latach 2024-2026 zrealizuje projekt w ramach Zadania Publicznego z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich pod tytułem: Codzienny tor przeszkód osoby z niepełnosprawnościami – warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży, w związku z powyższym prosimy o złożenie oferty na realizację następujących usług:

1. Usługa: Prowadzenie strony internetowej www

Strona Fundacji LiderON: www.fundacjalideron.pl , stałe umieszczanie publikacji informacyjnych, edukacyjnych i prasowych wraz z grafikami i infografikami, publikacja plakatów, grafik oraz filmów, itp. zgodnie z harmonogramem publikacji.

1. Usługa: Copywriting

Opracowanie i przygotowanie informacji prasowych dotyczących realizowanego projektu, dostosowanie komunikacji dla osób z niepełnoprawnościami, przygotowanie publikacji edukacyjnych oraz w formie reportażu, stałe opracowywanie treści zgodnie z kalendarzem szkoleń i wydarzeń, opracowanie treści zgodnie z zasadami SEO, nagłówkami pozycjonerskimi oraz frazą kluczową.

1. Usługa: Social Media – obsługa

Stała publikacja postów, informacji prasowych, marketingowych oraz promujących realizowane zadanie publiczne na kanałach social media Fundacji LiderON: FB, Instagram. Montaż, umieszczanie i publikowanie filmów na kanale You Tube.

Prowadzenie stałej komunikacji z obserwatorami, udostępnianie postów w grupach społecznościowych.

1. Usługa: Grafiki do publikacji

Przygotowywanie grafik i infografik do realizowanych publikacji edukacyjnych, prasowych, informacyjnych oraz promujących realizowane zadanie publiczne. Przygotowanie grafik w formie plakatu, informacji multimedialnych oraz prezentacji. Opracowanie szaty graficznej materiałów szkoleniowych oraz edukacyjnych.

1. Usługa: Nagranie filmików edukacyjnych

Przygotowanie materiałów filmowych z realizowanych działań projektowych i szkoleniowych, montaż materiału filmowego. Realizacja rok 2025r.

1. Usługa: Mailing

Realizowane stałego mailingu Fundacji LiderON w celu informowania o prowadzonych działaniach organizacji, terminach i innych niezbędnych działaniach. Realizacja rok 2025r.

Cena brutto za miesiąc.

Powyższe usługi realizowane będą od kwietnia 2024 roku do końca czerwca 2026 roku.

Realizacja usługi:

• Od poniedziałku: 29.04.2024r.

Rozliczenie:

• Faktura z terminem płatności 21 dni, wystawiona na koniec każdego miesiąca.

Płatność:

• Płatność nastąpi po otrzymaniu przez Fundację LiderON środków finansowych z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

Termin złożenia oferty:

• 04.2024r.– do godziny 12.00
  • adres: fundacjalideron@gmail.com

Termin rozpatrzenia ofert:

• 04.2024 r. godzina 15.00

Termin powiadomienia oferentów o wynikach posiedzenia:

• 04.2024r – godzina 16.00

Ewentualne pytania prosimy kierować do biura Fundacji LiderON:

Fundacja LiderON

Ul. Słowackiego 2/6